Hyundai Startovné
   Získejte zvýhodnění až 40 000 Kč    za Váš starý vůz = Hyundai Startovné

Výkupní bonus na ojetý vůz se vztahuje ke koupi modelů
i30 liftback Czech Classic, i30 Fastback, i30 kombi a Tucson.

i30 liftback Czech Classic

 


Akční cena   339 990 Kč

+zvýhodnění až 20 000 Kč

Více informací 

i30 Fastback Best of Czech

 


Akční cena   399 990 Kč

+zvýhodnění až 40 000 Kč

Více informací

i30 kombi Best of Czech

 


Akční cena  409 990 Kč

+zvýhodnění až 40 000 Kč

Více informací

Tucson Best of Czech

 


Akční cena   499 990 Kč

+zvýhodnění až 40 000 Kč

Více informací
  • Cenové zvýhodnění ve výši 20 000 Kč za Váš starý vůz.
  • Cenové zvýhodnění 40 000 Kč při koupi  i30 Fastback, i30 kombi a Tucson v případě, že protiúčtem nabízíte Váš starý vůz, který byl vyroben v České republice a patří do stejné třídy jako model i30 nebo Tucson.*

Pozor na záměrně nesprávné řazení jednotlivých modelů osobních automobilů do kategorií, které používá například SDA.

Akční nabídka „Hyundai Startovné“ se vztahuje na vybrané skladové vozy objednané a dodané do 30. 4. 2018 nebo do odvolání u participujících  autorizovaných prodejců značky Hyundai a platí pro zakoupení jednoho vozu na jednoho zákazníka v případě využití bonusu Objevte Hyundai s bezkonkurenčním Hyundai pojištěním.

V rámci akce „Hyundai Startovné“ získá zákazník cenové zvýhodnění ve výši 20 000 Kč vždy v případě současného prodeje vlastního vozu a za dodržení dále uvedených podmínek.

Vykupovaný ojetý vůz libovolné tovární značky musí být ve vlastnictví zákazníka minimálně po dobu šesti měsíců před jeho výkupem prodejcem. 

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka musí být technicky způsobilý k provozu na pozemních komunikacích ve smyslu ustanovení § 50 zákona č. 56/2001 Sb., a musí disponovat platným Osvědčením o technické způsobilosti vozidla vyznačeným v Osvědčení o registraci vozidla. Část II. (Technický průkaz) 

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka nesmí být zatížen jakýmkoli právem třetí osoby (např. zástavním právem, nájemním právem). 

Vlastník vykupovaného ojetého vozu a kupující nového vozu musí být tentýž zákazník (za téhož zákazníka se dále považují příbuzní zákazníka v linii přímé a manžel/ka a v případě právnických osob rovněž právnické osoby ovládané zákazníkem).

Úplné cenové zvýhodnění v celkové výši 40 000 Kč na koupi nového vozu Hyundai i30 Fastback, i30 kombi nebo Tucson v případě, že jím prodávaný vůz byl vyrobený v České republice a patří do stejné třídy jako model i30 nebo Tucson.*

*Platí pro protiúčtem nabídnuté vozy Hyundai i30 a ix35, Škoda Octavia a Kodiaq.

Rozhodnutí o provedení výkupu ojetého vozu zákazníka a stanovení výše kupní ceny za vykupovaný ojetý vůz náleží autorizovanému prodejci Hyundai, výlučně dle jeho uvážení.

Výkupní Bonus je kombinovatelný se základní slevou pro velkoodběratele, více u autorizovaných partnerů Hyundai.

Další akční nabídky

Menu