Hyundai Tucson Day

Krásný den všem. V sobotu 24.11.2018 se v našem autosalonu uskutečnil Hyundai Tucson Day - Den s Tucsonem. I přes poněkud nepříznivé počasí měla tato akce velký úspěch a sešlo se Vás na akci mnoho. Moc Vám děkujeme za Vaši návštěvu a přízeň. Jsme moc rádi, že jste nás navštívili. Majitelům nových vozů Hyundai přejeme mnoho šťastných kilometrů :-)

Všechny fotografie z akce naleznete ZDE

Hyundai Tucson Day - pozvání

Rádi bychom Vás pozvali na Hyundai Tucson Day, který se bude konat 24.11.2018 od 9:30 u nás v autosalonu Autoprodej Šrámek na Nepomucké 120.

Určitě doražte :-)

Listopadová výstava v OC Globus

V polovině listopadu probíhá i výstava vozu Hyundai Tucson 1,6 T-GDi v barvě Champion Blue před obchodním centrem Globus. Navštivte nás.

Listopadová výstava v OC Area Bory

V průběhu listopadu vystavujeme vozy Hyundai Kona a Hyundai Santa Fe Grand před OC Area Bory.

Říjnová svatba

V plovině října jsme měli tu čest přivést naším vozem Hyundai i40 nevěstu "k oltáři".

Moc děkujeme a přejeme novomanželům krásný společný život.

Říjnová výstava u OC Globus - Kona

V druhé polovině října jsme vystavili vůz Hyundai Kona u obchodního centra Globus.

Říjnová výstava u OC Globus - Tucson

Na začátku října jsme představili před OC Globus vůz Hyundai Tucson 1,6 TGDi.

Hyundai svatba

V červnu se naše vozy zúčastnily krásné svatby a společně s dalšími Hyundai "parťáky" vytvořily úžasnou "Hyundai svatební  kolonu". Nevěsta přijela ve voze Hyundai Genesis, ženich v Hyundai i40. Dalšími členy kolony byly Hyundai Santa Fe, Hyundai Santa Fe Grand, Hyundai Matrix, Hyundai H1 a Hyundai Ioniq.

Děkujeme za to a novomanželům přejeme ve společném životě jen to nejlepší!

Další fotografie svatebních Hyundai vozů naleznete ZDE

Zářijová výstava v OC Olympia

V září jsme v OC Olympia vystavily vozy Hyundai i30 kombi a Hyundai Tucson.

Více fotografií z výstavy naleznete ZDE

Květnová výstava v OC Olympia

Tentokrát jsme výstavou vozů navázali na Autosalón Olympia, který se konal o víkendu (18-20.5.) a připravili jsme si pro Vás 2 skvělé rodinné parťáky Hyundai i30 kombi a Hyundai i20 v krásné barvě Aqua Sparkling (naživo je opravdu jedinečná). Vozy si můžete prohlédnout až do neděle 27.5., případně kdykoliv ve všední dny 8-17h a v sobotu 9-13h u nás na showroomu :-)

Autosalon Olympia 2018

18.5.-20.5.2018 probíhal již 9. ročník Autosalónu Olympia, na kterém jsme tradičně nemohli chybět. Na Autosalónu jsme měli možnost prezentovat téměř celou modelovou řadu včetně testovacích jízd. Kromě toho jste nás mohli běhěm dne potkat před hlavním vchodem na velkých prezentacích modelů v jednotlivých kategoriích. Akce proběhla skvěle, přálo nám i počasí (až na sobotní odpolední přeháňku) a zájem o naše vozy byl obrovský, za což jsme Vám moc vděčni a velmi nás to těší.

Na tomto odkazu: 

 najdete oficiální video Autosalónu Olympia a krátký promo klip:

na kterém jsme se s radostí podíleli s naším vozem Hyundai Kona.

Další fotografie z akce najdete ZDE

Dubnová výstava v OC Olympia

V dubnu jsme Vám v OC Olympia představili dvě nějvětší novinky značky Hyundai - Hyundai Kona a Hyundai i30 Fastback.

Více fotografií naleznete ZDE

Březnová výstava v OC Olympia

V březnu jste se mohli v OC Olympia kochat našimi vozy Hyundai Tucson a Hyundai i30 kombi.

Kromě toho jste se mohli zapojit do soutěže o vůz Hyundai Kona na týden. Losování vítěze proběhne 15.3.2018

Více fotografií z březnové výstavy naleznete ZDE

Únorová výstava v OC Olympia

První výstavu v roce 2018 v OC Olympia jsme zahájili představením modelu Hyundai Kona a Hyundai i30 Fastback.

Více fotografií naleznete ZDE

Hyundai i30 Fastback

Před Vánocemi jsme se dočkali úžasného dárečku - Hyundai i30 Fastback. Tato i30 je neuvěřitelně povedená. Máme ji pro Vás na našem showroomu, tak se přijďte přesvědčit, že je opravdu perfektní a udělejte si jedinečné Vánoce i Vy :-)

https://autoprodejsramek.hyundai.cz/vozy-bez-cekani/skladove/i30-fastback

Prosincová výstava v OC Olympia

V prosinci jsme pro Vás měli obzvlášť jedinečnou výstavu Olympii. Přivezli jsme Vám totiž Hyundai i30 N a s ním Hyundai Tucson. Překvapil nás Váš obrovský zájem a to jak o Hyundai i30N tak i o skvělého Tucsona.

Na fotografie z výstavy se můžete podívat ZDE

Listopadová výstava v OC Olympia

V listopadu jsme si pro Vás na výstavu v OC Olympia připravili vozy Hyundai i30 kombi a novinku mezi SUV Hyundai Kona. Kromě toho jsme pro Vás měli připravenou soutěž o vůz Hyundai Kona na víkend, který vyhrála paní Marie Dvořáková a užívala si tak celý víkend s tímto úžasným vozem.

Na fotografie z akce se můžete podívat ZDE

Říjnová výstava v OC Olympia

V říjnu jsme si pro Vás připravili výstavu vozu Hyundai i30 kombi a vozu Hyundai ix20.

Na více fotografií z naší výstavy se můžete podívat ZDE

Zářijová výstava v Olympii

V září jsme pro Vás vystavovali v nákupním centru Olympia Plzeň nový vůz Hyundai i30 kombi a Hyundai i10. Na výstavu našich vozů se můžete těšit i v měsíci říjnu.

Více fotografií z akce naleznete ZDE.

Předání nových vozů zákazníkovi

I takhle může vypadat předání vozů našemu spokojenému zákazníkovi. Přejeme mnoho spokojených kilometrů.

Barvám neutečeš

V sobotu 2.9.2017 jsme vystavovali naše vozy na akci Barvám neutečeš. Partnerem této akce je Hyundai a v Plzni jsme měli tu čest reprezentovat Hyundai právě my se svými vozy. Byl to skvělý a velmi barevný zážitek jak pro nás tak pro naše vozy. Ani naše vozy Barvám neutekly :-)

Více fotografií z akce nalezenete ZDE

Svatební Hyundai i40

Na začátku července jsme měli čest zapůjčit náš vůz Hyundai i40 na svatbu našemu spokojenému zákazníkovi. Moc děkujeme za zaslání fotografií a novomanželům přejeme jen to nejlepší!

Den kombi

V sobotu 24.6.2017 jsme pro Vás uspořádali Den Kombi. Jednalo se především o představení nového Hyundai i30 kombi. Na Dni kombi byla připravena prohlídka nového Hyundai i30 kombi a srovnání s předchozí generací Hyundai i30 a testovací jízdy s vozy Hyundai. Velice nás těší Váš zájem a máme rádost z velkého počtu návštěvníků, kteří se u nás zastavili, moc si toho vážíme.

Více fotografií z akce naleznete ZDE

Váš tým Autoprodej Šrámek

Den Kombi - pozvánka

Všechny vás srdečně zveme na Den Kombi, který proběhne v sobotu 24.6.2017 od 10h u nás v autosalonu Autoprodej Šrámek na Nepomucké v Plzni.

Bosch Fresh Festival

V květnu jsme se také zúčastnili velice známé a populární akce Bosch Fresh Festival. Oba dva dny festivalu jsme Vám byli k dipozici s našimi vozy Hyundai i20, Hyundai i30 kombi, Hyundai Ioniq a Hyundai Santa Fe. 

Více fotografií naleznete na našem facebooku.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Autosalon Olympia

V květnu se uskutečnil tradiční Autosalon Olympia, na kterém jsme jako každý rok nesměli chybět. I přes počáteční nepříznivé počasí se Autoslon velice vydařil a byli jsme opět velmi mile překvapeni vašim zájmem o vozy Hyundai. Moc Vám děkujeme a přejeme hodně najetých a spokojených kilometrů.

Další fotografie z akce jsou k dispozici na našem Facebooku

Váš tým Autoprodej Šrámek

Květnová výstava v Olympii

I v květnu jsme Vám byli k dispozici v nákupním centru Olympia. Tentokrát jsme Vám představili vozy i30 a i40. Pokud jste nás v Olympii nezastili, zastavte se u nás v autosalonu na Nepomucké - kousek od Olympie. Po - pá 9-17h, So 9-13h.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Den ve vzduchu Plasy

Závěrem dubna jsme vystavovali naše vozy Hyundai na populární akci Den ve vzduchu. Společně s našim týmem zde byly i vozy Hyundai i30 kombi, Hyundai i40, Hyundai i20 a Hyundai Tucson.

Moc Vám děkujeme za Váš zájem a věříme, že jste se svými nově zakoupenými vozy Hyundai nadmíru spokojeni.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Motoshow

V dubnu jsme se stali součástí akce Motoshow u obchodní centra Tesco na Borských polích v Plzni. Prohlédnout jste si na výstavě mohli Hyundai i30, Hyundai i20  a Hyundai Tucson.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Dubnová výstava v Olympii

V měsíci dubnu jste se s námi mohli potkat v Plzeňském obchodním centru Olympia. K vidění jsme zde měli model Hyundai i20 a Hyundai Tucson. Samozřejmě Vám byl k dispozici náš prodejce. V Olympii nás ještě můžete zastihnout během roku, chystáme se zde vystavovat vozy pravidelně. Všem návštěvníkům děkujeme a majitelům zakoupených vozů Hyundai přejeme hodně spokojených kilometrů.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Návštěva Hyundai Motor Manufacturing Czech Nošovice

Krásný den,
16.2. a 23.2.2017 se celý náš tým zúčastnil exkurze v Hyundai Motor Manufacturing Czech v Nošovicích. Měli jsme možnost vidět zblízka, jak se vyrábí náš úžasný Hyundai ix20, i30, i30 kombi a Tucson. Byl to pro nás všechny úžasný zážitek a další skvělá motivace k prodeji vozů značky Hyundai. Přesvědčili jsme se o tom, že jsou vozy Hyundai vyráběny poctivě a že je opravdu každý vůz před uvedením do provozu řádně zkontrolován a otestován.

Chceme moc poděkovat Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. za to, že nám toto umožnila a že se o nás zaměstnanci krásně starali. 
Všem fanouškům vozů značky Hyundai doporučujeme zastávku v Nošovickém výrobním závodě Hyundai - stojí to za to!

Váš tým Autoprodej Šrámek

Představení nového Hyundai i30

Krásný den,
o víkendu 25.2. a 26.2.2017 jsme u nás v autosalonu Autoprodej Šrámek prováděli testování nového Hyundai i30 a samozřejmě probíhaly testovací jízdy i s ostatními modely. Byli jsme v šoku, kolik zájemců se u nás sešlo a jsme opravdu velice rádi, že je stále více lidí, kteří mají o vozy Hyundai zájem.

Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za váš zájem o naše vozy a za vaši přízeň, velice si toho vážíme. Těm, kteří si u nás zakoupili svůj nový vůz Hyundai přejeme mnoho spokojených kilometrů :-)

Váš tým Autoprodej Šrámek

Více fotografií z akce naleznete ZDE

Pozvánka na představení nového Hyundai i30

Rádi bychom Vás pozvali na představení nového Hyundai i30.
V sobotu 25.2. 2017 a v neděli 26.2. 2017 od 10h budou v Autosalonu Autoprodej Šrámek probíhat testovací jízdy s novým Hyundai i30.

Součástí testovacích jízd bude soutěž a vítěz získá nový Hyundai i30 na celý víkend zdarma.

25.2. 2017 a 26.2. 2017 získáte k novému Hyundai i30 zimní pneumatiky zdarma jako dárek.

Neváhejte a přijďte si prohlédnout novou generaci modelu i30.

Budeme se na Vás těšit.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Výstava v Olympii 01/2017

Krásný den všem,
po krátké pauze se vám opět hlásíme z nákupního centra Olympia. Tentokrát jsme si pro vás připravili vůz Hyundai ix20 a NOVÝ HYUNDAI i30. K dispozici jsme vám od čtvrtka 19.1. 2017 až do neděle 22.1. 2017 a každý den od 13h do 18:30h pro vás bude u vozů náš prodejce.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.
Váš tým Autoprodej Šrámek

Více fotografií naleznete ZDE

ROK 2016

Pozvánka na 1. Adventní neděli a Mikuláše

Výstava v OC Olympia

Zdravíme Vás,
po nějaké chvilce se Vám opět hlásíme z OC Olympia. Tentokrát jsme si pro Vás připravili vozy Hyundai Tucson v netradiční barvě a Hyundai i20. V Olympii Vám budou naše autíčka k nahlédnutí až do 17.11. a každý den Vám bude od 11h do 19h k dispozici i náš prodejce.
Určitě se u nás zastavte a vozy si prohlédněte a vyzkoušejte.

Více fotografií naleznete ZDE

Pozvánka na SUV festival a Martinské posvícení

Krásný den, chceme Vás pozvat na SUV festival a Martinské posvícení u nás v autosalonu, a to 12 a 13.11. od 9 do 13h. Máme pro Vás připravenou kompletní přehlídku našich vozů, testovací jízdy, neodolatelné cenové nabídky na Hyundai Tucson a Hyundai i30 kombi a samozřejmě pro Vás máme i SVATOMARTINSKOU HUSU! Takže neváhejte a přijďte. Budeme se na Vás moc těšit.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Výstava v nákupním centru Globus

Krásný den,

ve čtvrtek 10.11. jsme vystavovali náš vůz Hyundai Tucson v nákupním centru Globus Plzeň. K disozici byl i jeden z našich prodejců, který zájemcům poskytl veškeré informace o voze.

Více fotografií z akce naleznete ZDE

Den testovacích jízd

Krásný den,
v sobotu 8.10.2016 u nás v autosalonu proběhl Den testovacích jízd. Byli jsme velice mile překvapeni, kolik Vás k nám zavítalo. Moc Vám děkujeme za Vaši opravdu hojnou účast. Doufáme, že jste si tento den užili stejně jako my :-)
Všem, kteří si u nás koupili svůj nový vůz Hyundai přejeme hodně spokojených ujetých kilometrů :-)

Kromě testovacích jízd, skákacího hradu, simulátoru jízdy v závodním autě a prohlídky všech modelů jste se mohli zúčastnit naší tradiční soutěže o zapůjčení jednoho z našich vozů na víkend zdarma. Výherce soutěže se dozvíte v nejbližší době.

Mějte se moc krásně a přejeme Vám hezký vstup do nového týdne.
Váš tým Autoprodej Šrámek

Více fotek naleznete ZDE

Pozvánka na Den testovacích jízd

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás pozvat na DEN TESTOVACÍCH JÍZD vozů Hyundai od Autoprodej Šrámek.

Dne 8.10. 2016 od 12h v novém autosalonu na Nepomucké v Plzni.

Máme pro vás připravenou

  • Kompletní přehlídku modelové řady
  • Testovací jízdy
  • Zábavu pro celou rodinu
  • Soutěž o zapůjčení vozu na víkend ZDARMA
  • AKCE – zimní nabídka pneumatik, disků a přezutí + dárek pro každého

Výstava v OC Olympia

Od pondělí  29.8.

Více fotografí z této akce naleznete ZDE.

Videopozvánku, pozdrav z výstavy i vylosování výherce naleznete ZDE.

Cyklovyjížďka pro veřejnost

13. 8. 2016 se uskutečnila akce Cyklovyjížďka pro veřejnost. Start byl v Těchlovicích a trasy vedly po okolí Stříbra. Této akce se zúčastnilo skoro 70 cyklistů, které doprovázel i hojný doprovod.

Naše společnost Autoprodej Šrámek byla sponzorem akce, kdy poskytla několik výher do tomboly a hlavní výhru, kterou je zapůjčení vozu Hyundai Tucson na víkend.

Šťastnému výherci gratulujeme a přejeme, aby si víkend v zapůjčeném voze užil.

Více fotografií z akce je k dispozici ZDE

Historické slavnosti města Tachov

V sobotu 6.8.2016 jsme se účastnili Historických slavností v Tachově. 

Měli jsme zde vystavené vozy Hyundai i40, Hyundai i30 a Hyundai Tucson, které Vám byli celý den k dispozici. 

Kromě toho jsme pořádali testovací jízdy, v rámci kterých jste si naše vozy vyzkoušeli. 

Velice nás potěšilo, že nás během prezentace navštívili i naši stávající zákazníci, kteří ke své spokojenosti jezdí s našimi vozy Hyundai. 

V rámci předvedení vozů jste měli možnost vyplňovat dotazníky, ze kterých bude v nejbližší době vylosován jeden šťastný výherce. Výherce bude mít ZDARMA ZAPŮJČENÝ VŮZ HYUNDAI NA CELÝ VÍKEND.

Více fotografií z akce naleznete ZDE

Nepomucký trojúhelník

31.7.2016 jsme se, stejně jako v minulém roce, zúčastili tradičního Nepomuckého trojúhelníku. Během závodů historických motocyklů a sajdkár jste si mohli prohlédnout sportovně elegantní SUV Hyundai Tucson a komfortní rodinný vůz Hyundai i30

Více fotografií z akce najdete ZDE

Tomáš Tucson

Ve středu 29.6. 2016 do našeho autosalonu zavítal „Tomáš Tucson“. Dlouho se u nás neohřál a dnes už „Tomáš“ vyráží z Plzně z Autoprodej Šrámek s.r.o. na svoji další cestu.
V rámci soutěže o výpůjčku osobního vozu Hyundai Tucson vyrazil 1.7.2016 vůz s označením „Tomáš Tucson“ na svoji další cestu v rámci putování po České republice. Šťastným výhercem se stal pan Jiří B. ze Šumavy.

Do soutěže napsal, proč má být zrovna on tím šťastným, který tento moderní a dynamický vůz bude užívat. Zde si můžete přečíst jeho zprávu: Určitě bych jel Tomáše "protáhnout" na hory (Šumava), abych se přesvědčil o jeho přednostech a schopnostech. Samozřejmostí je pochlubení se vozem v matičce (Praha) a udělat ze sebe lázeňského šviháka (Karlovy Vary), nesmím zapomenou též na Moravu a vínko (Velké Pavlovice).

Vůz výherci předal jednatel společnosti Autoprodej Šrámek s.r.o. pan Radek Šrámek. 
Přejeme panu Jiřímu mnoho zážitků a příjemných kilometrů na jeho cestách s vozem Hyundai „Tomáš Tucson“.
Pravidla této soutěže a více informací o putování „Tomáše Tucsona“ najdete na stránkách http://tomastucson.cz/
Další informace o aktuální nabídce Hyundai najdete na www.HyundaiPlzen.cz

Fotografie z cestování Tomáše Tucson a pana Jiřího si můžete prohlédnout zde.

Fotografie z předání Tomáše Tucsona najdete zde.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Slavnosti města Stříbro

V sobotu 11.6.2016 jsme s našimi vozy Hyundai zavítali na Stříbrské městské slavnosti.
Prohlédnout jste si mohli naši krásnou Hyundai i30 kombi a nového Tucsona.

Svatební veletrh

24.1.2016 proběhl Svatbení veletrh, který je každý rok pořádán v Parkhotelu Plzeň. Stejně jako v předešlém roce jsme se této akce zúčastnili. K vidění zde byl Hyundai Tucson a Hyundai i40. Na svatebním veletrhu probíhala soutěž o mnoho cen, jednou z nich bylo zapůjčení vozu Hyundai na svatební den zdarma od naší společnosti Autoprodej Šrámek.

Více fotografií ze Svatebního veletrhu naleznete ZDE.