Předprodejní příprava nových vozů Hyundai

Nabízíme práci na HPP.

Náplní práce je externí a interní vyčištění vozu, zkontrolování tlaku v pneumatikách, doplnění kapalin, zkontrolování motorového prostoru.

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: sramekr@hyundaiplzen.cz.

Váš tým Autoprodej Šrámek

Servisní poradce

Náplň práce:

  • příjem zakázek a jejich zpracování
  • zodpovědnost za včasné plnění dodávek a kvalitu zakázky
  • aktivní prodej příslušenství a náhradních dílů
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • tvorba servisních a garančních zakázek
  • odpovědnost za dodržování termínů
  • předání práce na dílnu + koordinace práce na dílně
  • fakturace zakázek
  • komunikace se zákazníky během opravy vozu
  • komplexní péče o zákazníky po opravě vozu
  • u pojistných událostí dodání podkladů na pojišťovny komunikace s pojišťovnou

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP v zavedené společnosti
  • pravidelná školení
  • motivující finanční ohodnocení (fixní plat + provizní odměny)
  • mobilní telefon, PC
  • služební vozidlo za výborné pracovní výsledky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • samostatnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • srozumitelné a jasné vyjadřování
  • organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost PC
  • vedení týmu
  • základní znalost AJ/NJ

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Plzeň, Nepomucká ul.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné s maturitou

Zaměstnavatel: Autoprodej Šrámek, s.r.o.

Vaše nabídky (motivační dopis a strukturovaný životopis) zasílejte na e mail : sramekr@hyundaiplzen.cz